Podstawową zaletą naszej oferty jest możliwość wydzielenia etapów budowy a co za tym idzie i ich finansowania. Tak więc klienci mniej zamożni mogą najbardziej specjalistyczne i najdroższe prace konstrukcyjne i pokryciowe zlecić naszej firmie a wymagające mniejszych kwalifikacji zawodowych prace wykończeniowe wykonać samemu, zlecić miejscowej firmie lub taniej sile roboczej której nie brakuje w każdej społeczności -czyli prace powierzyć tak zwanej "złotej rączce".

TWÓJ PIERWSZY DOM

- domy "pod klucz"

Wystarczy wykazać się zarobkami 1500zł/ miesiąc
a my wskażemy przedstawiciela banku który przygotuje odpowiednią umowę kredytującą zakup domu. Zamawiając u nas usługę budowy, zanim uzyska się kredyt bankowy dom może już stać wybudowany.

Pierwszy etap to budowa szkieletu - prace specjalistyczne wykonane w naszej firmie oraz montaż na budowie.

Drugi etap to prace dekarskie - foliowanie, kontrłacenie i łacenie dachu, układanie pokrycia dachowego, montaż obróbek dekarskich, montaż systemu rynnowego oraz standardowo montaż dwóch okien połaciowych.

Trzeci etap to prace wykończeniowe - wykonanie elewacji, tynków wewnętrznych, dociepleń i instalacji. Na tym lub poprzednim etapie montowane są również okna i drzwi.

Nasza oferta związana z ideą TWÓJ PIERWSZY DOM to właśnie "dom pod klucz", czyli: ściany nośne z elewacją, dociepleniem i tynkami wewnętrznymi oraz stolarką okienną i drzwiową, dach z kompletnym pokryciem dachówką, dociepleniem i tynkami wewnętrznymi,kompletny system rynnowy, obróbki blacharskie, strop drewniany z drewnianą podłogą. Na parterze instalacja ogrzewania podłogowego z wylewką przygotowana do położenia podłogi, wewnętrzna instalacja elektryczna i wod.-kan. Dom 126m kw. podłogi o powierzchni użytkowej 99 m kw. Wystarczy mieć działkę i fundament /do tego typu kubatury fundamenty to koszt od 6-12 tyś zł/. To co nas odróżnia to szybkość budowy, oszczędność, wysokiej jakości materiały, drewno strugane i 3krotnie malowane, blachy na obróbki aluminium lub ołów, dachówka cementowa lub ceramiczna lub łupek naturalny, bloczki gazobetonowe, płyty kartonowo gipsowe, wełna mineralna/.  Dowolny układ pomieszczeń, ścianek działowych itp. uzgadniamy  z klientem na etapie modyfikacji istniejącego projektu GRATIS.

Siedziba i biuro firmy :  38-200 Jasło, Obr.Westerplatte 14 tel./fax 013 4442444,  e-mail  biuro@dach-dom.com